info@danismanakademi.org

YKS TYT AYT Tüm Dersler Konu Tarama Listeleri

YKS TYT AYT Tüm Dersler Konu Tarama Listeleri

YKS TYT AYT Tüm Dersler Konu Tarama Listeleri için ihtiyacınız olan branşları aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilir ve çıktı alıp kullanabilirsiniz.

Çizelgelerin Kullanımına Dair;

Tarama yaparken 2 önemli kuralı unutma!

1-Muhakkak süre tut. (Eğer ideal süreleri aşıyorsan o konu senin için tam değildir ve soru çözümüyle hız kazanmaya devam etmek zorundasındır.)

2-%20 kuralına sadık kal. (Çözülen soru sayısının %20’si kadar hata payın var / Misal 20 soru çözüyorsan 4 sorunun yanlış çıkması kabul edilebilir. Eğer %20’den fazla yanlışın çıkıyorsa eksiğin vardır ve hızlı bir konu taramasının ardından tekrar soru çözümüyle konuyu pekiştirmen gerekir. (Danışman/Muhammet EROĞLU)

-Taramaların dışında seninle Problem Hız ve Paragraf Hız Antrenmanı yapabileceğin 2 çizelge daha paylaşıyorum. Lütfen çizelgelerin yanındaki notları okumayı ve uygulamayı unutma.

-Ve son olarak TYT ve AYT Deneme Analiz Çizelgelerini de aşağıda görebileceksin. Lütfen kalan sürede sistemli bir şekilde bu çizelgeleri doldurmayı ve özellikle eksik konularını belirleyip çalışmayı ihmal etme.

Eğer buraya instagramdan geldiysen beni iyi kötü tanıyor ve çalıştığım öğrencilerin derecelerini ya da seviyelerini biliyorsundur. İşte bu seviyeler az sonra alacağın çizelgelerin ve benzeri tekniklerin düzenli kullanımı sayesinde oluyor. Zaman kısıtlı ve taktiksel açıdan eksiksiz çalışılması gereken bir süreçteyiz. Kendin için en doğru programı bu çizelgeler aracılığı ile yapabileceğini biliyorum. Umarım faydasını görürsün. İyi çalışmalar ve şimdiden sınavında başarılar.

Eğer bu sayfaya internette gezinirken denk geldin ve bana dair bir fikrin yoksa lütfen instagram hesabından takibe al ve çizelgeler üzerine yapılacak yayınları kaçırma.

İnstagram Hesabı Takip; danisman_akademi

Çizelgeler; (İhtiyacın olan çizelgelerin üzerine tıkla ve indir)

Bana instagram danisman_akademi(TIKLA) hesabından ulaşarak konuya dair paylaştığın postun altına çizelgelere dair görüşlerini yazarsan sevinirim. Görüşmek üzere 🙂

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin