info@danismanakademi.org

Paragraf Hızlanma Antremanı Analiz Çizelgesi

Paragraf Hızlanma Antremanı Analiz Çizelgesi

Merhaba sevgili öğrenci 🙂 Paragraf Hızlanma Antremanı Analiz Çizelgesini anlatmadan önce hepinize sınavınızda şimdiden başarılar dilerim.

 

Paragraf Hızlanma Antremanı Analiz Çizelgesi ile öncelikli işimiz alışkanlık kazanmak olduğu için ve her hangi bir alışkanlığın ortalama 21 günde kazanıldığını bildiğimiz için, çizelge 2 ayrı 21 günden oluşmaktadır.

 

İlk etap (21 günlük periyod) kendi içinde 1 test, 2 test ve 3 test olmak üzere her hafta kademeli olarak soru sayısı arttırılarak gerçekleşmelidir.

 

İkinci etap (21 günlük periyod) kendi içinde en az 3 test (ortalama 40 soru) olmak üzere artık soru sayısından ziyade süre ile oynama periyodudur.

 

Başladığınız günden itibaren hiç ara vermeden her gün bu çizelgeyi doldurduğunuz takdirde kısa bir süre içerisinde hem netlerinizde bir artış, hem de sürenizde hızlanmayı göreceksinizdir.

 

Kolay gelsin.

Sevgiyle Kalın…

Sosyal medya hesaplarından bizi takip ederek canlı yayınlara katılıp çizelgelerin kullanımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm sınav dönemi boyunca rehberlik adına yapılan paylaşımlar ve motivasyon sohbetleriyle yanınızda olacağım. Özellikle instagram hesabını takibe almanızı ve canlı yayınları kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Canlı Yayınlar;

Instagram Sayfamız: Danışman Akademi

Tıkla İndir : Paragraf Hızlanma Antreman Çizelgesi

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin