info@danismanakademi.org

Online Öğrenci Koçluğu

İnanç, harekete geçmek için gerekli olan en temel faktör olmasına karşın, maalesef ki her yıl binlerce öğrenci bu adımda takılıp kalmaktadır. Mesele, bu güçlü inancımızı yüreğimize koyup doğru bir teknikle tempolu bir şekilde hedefe yürümektir.

Yukarıdaki 3’lü saç ayağından herhangi biri eksik olursa üzerine koyduğumuz her şey yıkılmaya mahkumdur.

O halde, önce gerçekçi bir hedef, daha sonra bu hedefi yüreğimizde hissederek arzulamak ve son olarak çalışma şeklimize, çalışma saatimize, hobilerimize, enerjimize uygun bir teknikle bu yolu planlamak gerekir.

İşte bu teknik planlama noktasında da işinin ehli kişilerle çalışmak öğrenciyi kat be kat öne taşıyacak olan yegane faktördür.

Bu noktada çalışma yapacağınız kişi olan Danışman Muhammet EROĞLU’nu daha yakından tanımanız için künyesini paylaşıyorum;

Danışman Muhammet EROĞLU kimdir?

1984 doğumlu olan Muhammet EROĞLU, ilk orta lise ve üniversite eğitimini Denizli’de tamamladı. Pamukkale Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirdikten sonra formasyon eğitimi ve Meb Rehber Öğretmenliği Hizmet İçi eğitimini tamamladıktan sonra yine Denizli ilinin babadağ ilçesinde Rehber Öğretmeni olarak göreve başladı.

2 Sene lise kademesinde görev yaptıktan sonra hayallerine bu şekilde ulaşamayacağını anlamış ve tamamen özel sektöre yönelmiştir.

4 yıl dershane rehber öğretmeni olarak çalıştıktan sonra, vakıf okullarından gelen tekliflerle birebirde öğrenci başarısını arttırmak, derece ve olimpiyat öğrencisi hazırlamak için geçiş yapmıştır.

Araştırmaya olan merakı onu Tübitak projeleri yapmaya yönlendirmiş ve 3 yıl üst üste ‘Psikoloji’ alanında ‘Öğrenme’ üzerine yaptığı projeler Türkiye finallerine layık görülmüş ve derece ile dönmüştür.

Bu başarısı ona birebirde derece öğrencisi yetiştirebilmenin yolunu açmış ve gelecek yıllarda her sene onlarca derece öğrencisi yetiştirmiştir.

Bununla yetinmeyip daha fazlasını isteyen Muhammet EROĞLU, Bilim Olimpiyatlarına öğrenci yetiştirmeye başlamış ve 10’un üzerinde öğrenci ile çalışarak 4’ünün Dünya Bilim Olimpiyatlarına katılmak üzere Türkiye takımına girmelerine vesile olmuştur. (2 Matematik, 1 Fizik, 1 Kimya)

Vakıf okullarında görev yaparken göstermiş olduğu bu başarıları katlayarak devam ettirmek isteyen Muhammet EROĞLU, 2018 itibari ile okulculuğu bırakarak, kendisini tamamen birebirde öğrenci yetiştirmeye adamıştır. Çalışma disiplinlerine dair bilgi birikimi ve tecrübelrini daha çok öğrenciye aktarmak için online görüşmelere de başlamış ve 2018 YKS’de ilk 1000’de 13 öğrencisi dereceye girmiştir.

Bu sitede gördüğünüz tüm çizelgeleri birebirde de kullanan Muhammet EROĞLU, kendisinin ve yapabileceklerinin farkında olan öğrencilerin doğru bir teknik destek ile öğrencilerin kısa bir sürede kendilerini katlayacaklarını ve hayallerinin ötesinde bir final yapabileceklerini bizzat kendi deneyimlerinden yola çıkarak dile getirmektedir.

Türkiyenin neresinde olursanız olun, birebirde görüntülü görüşerek tüm süreç boyunda kendisinden teknik destek alarak, haftalık programlarınızı birlikte hazırlamak istiyorsanız sitenin iletişim butonundan, danismanakademi@gmail.com dan veya instagram danisman_akademi hesabından kendisine ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın. Görüşmek üzere…