1981 Isparta doğumlu olan Tuğba GÜNGÖR, ilk, orta, lise ve üniversite eğitimini Isparta’da tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu olan Güngör, MEB ve özel sektörde 2010’dan bu yana Rehberlik Öğretmenliği, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu yapmaktadır.

İstanbul Gedik üniversitesi Öğrenci Koçluğu Sertifikası da dahil olmak üzere birebirde ihtiyaç duyabileceği gerekli tüm Rehberlik Eğitimlerini almıştır.

İlk çalışma deneyimini Isparta’da MEB’de 1 yıl yaptıktan sonra gelen teklifler doğrultusunda özel sektöre yönelmiş, bu yıllarında öğrencilerini birebir programlayarak, çok sayıda derece öğrencisi yetiştirmiş, Fen – Anadolu Lisesi derece öğrencileri ile matematik-fizik alanlarında TÜBİTAK hazırlıkları yapmıştır.

Öğrencileri ile çalışma takibi ve öğrenci koçluklarının yanı sıra verimli ders çalışma, çalışma davranışı değerlendirme, öğrenim stilleri analizi, zaman yönetimi, sınav kaygısı, stresle başa çıkma, deneme analizi takibi gibi çalışmaları uygulamıştır.

Her başarılı insanın kendisine rehberlik eden bir eğitmeni muhakkak vardır. Geleceğin liderlerini yetiştirebilmek, öğrencilerini ideal performansa ulaştırabilmek hedefi ile 2021 yılı itibari ile Danışman Akademi’de çalışmaya başlamıştır.

İş Deneyimi:

*Danışman Akademi / 2021 – Devam Etmekte / Online Öğrenci Koçluğu

*Denizli Koleji Anadolu ve Fen Lisesi / Eylül 2019 – 2020 / Rehberlik Öğretmeni

*Denizli Birey Temel Lisesi /  2015 – 2019 / Rehberlik Öğretmeni – İdari Birim

*Denizli Yorum Dershanesi / 2013 – 2014 / İdari Birim

*Isparta Birey Dershanesi / 2006 – 2011 / Rehberlik Öğretmeni – Rehberlik Koordinatörü

*Zehra Ulusoy O.Okulu / 2004 – 2005 / Rehberlik Öğretmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitter
YouTube
Instagram