1992 Tekirdağ doğumlu olan Arzu Eroğlu, İlk, orta ve lise öğrenimini Tekirdağ’da, üniversite eğitimini ise Denizli Pamukkale Üniversitesinde tamamladı. Hemen ardından Meb Rehber Öğretmenliği Hizmet içi eğitimini Erzurum’da aldıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Koçluğu eğitimiyle de akademik sürecini taçlandırdı.

2014 – 2019 yılları arası özel sektörde Rehber Öğretmeni olarak görev yaptı.

2018 itibari ile eşiyle birlikte Danışman Akademi’yi kurdular. Bir yıl hem özel okul hem de Online koçlukla beraber gittikten sonra 2019 itibari ile sadece Danışman Akademi çatısı altında online koçluk yapmaya başladı. Yıllık bireysel görüşme ortalaması 3000 olan Arzu Eroğlu’nun, 2021 sezonunda 3 öğrencisi ilk 1000, 14 öğrencisi ise ilk 10000’e girmiştir.

Meslek hayatı boyunca hep ortaöğretim (lise) kademelerinde görev almasından dolayı online öğrenci koçluğuna geçişi yumuşak olmuş ve online koçlukta da yine odak noktası sadece YKS sınav gurubu olmuştur.

2014’den bu yana katıldığı seminerlerden aldığı eğitimlerin yanında, çalıştığı kurumlardan edindiği bilgi ve yaptığı bireysel görüşmelerden elde ettiği tecrübeyi 2019’dan bu yana akademide, öğrencileri ile paylaşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitter
YouTube
Instagram