Muhammet Eroğlu kimdir?

1984 Denizli doğumlu olan Muhammet EROĞLU, ilk, orta, lise ve üniversite eğitimini Denizli’de tamamladı. Pamukkale Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirdikten sonra formasyon eğitimi, MEB Rehber Öğretmenliği Hizmet İçi eğitimi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Koçluğu eğitimi ve öğrenme süreçlerine dair öğrenciye fayda sağlayacağını düşündüğü birçok sertifikayı psikologlar ve psikiyatristler derneğinin açtığı eğitimlerle almıştır.

Denizli’nin Babadağ ilçesinde Rehber Öğretmeni olarak göreve başlayan Muhammet Eroğlu, 2 Sene görev yaptıktan sonra hayallerine Meb’de ulaşamayacağını anlayarak özel sektöre yönelmiş, dershane rehber öğretmeni olarak çalışırken birebirde takip ettiği öğrencilerin derece yapması ile vakıf okullarına geçiş yapmıştır.

Araştırmaya olan merakı onu Tübitak projeleri yapmaya yönlendirmiş ve 3 yıl üst üste ‘Psikoloji’ alanında ‘Öğrenme’ üzerine yazdığı projeler Türkiye finallerine layık görülmüş ve dereceler ile dönmüştür.

Bilim Olimpiyatlarına da 10’un üzerinde öğrenci ile çalışarak 4’ünün Dünya Bilim Olimpiyatlarına katılmak üzere Türkiye takımına girmelerinde danışmanlık yapmıştır. (2’si Matematik, 1’i Fizik, 1’i Kimya) 

2017 yılı itibari ile çalışma disiplinlerine dair bilgi birikimi ve tecrübelerini daha çok öğrenciye aktarmak için online görüşmelere başlamış, Danışman Akademi’yi kurmuş, Türkiye’nin her yerinden online sistemine öğrenci dahil edip yüzlerce öğrenciye koçluk yapmış ve 2018 YKS’de ilk 1000’de 13, 2019’da 7, 2020’de ilk 1000’de 12 öğrencisi dereceye girmiştir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, birebirde görüntülü görüşerek tüm süreç boyunda kendisinden teknik destek alarak, haftalık programlarınızı birlikte hazırlamak istiyorsanız internet sitesinin iletişim butonundan, danismanakademi@gmail.com dan veya instagram  danisman_akademi hesabı dm’den iletişime geçebilirler.

Her hafta yaptığı birebir görüntülü görüşmelerle

Programınızda;
Çalışılacak olan konudan
tekrara dönülecek konulara,
hangi youtube kanallarının izleneceğinden
tarama yapılacak kitap ve özetlere,
çözülecek soru bankalarından çözülecek soru sayılarına,
her hafta yapılacak olan denemeden
her denemenin analizine,
okunacak romandan
İzlenilecek dizi/filme kadar
tüm hayatınıza yer verilir.

Online öğrenci koçluğuna dair detaylı bilgilendirme aşağıdaki görsellerde mevcuttur.

Fiyat bilgisi için lütfen iletişim butonundan bize ulaşınız.