Muhammet Eroğlu kimdir?

1984 Denizli doğumlu olan Muhammet EROĞLU, ilk, orta, lise ve üniversite eğitimini Denizli’de tamamladı. Pamukkale Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirdikten sonra formasyon eğitimi, MEB Rehber Öğretmenliği Hizmet İçi eğitimi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrenci Koçluğu eğitimi ve öğrenme süreçlerine dair öğrenciye fayda sağlayacağını düşündüğü birçok sertifikayı psikologlar ve psikiyatristler derneğinin açtığı eğitimlerle almıştır.

Denizli’nin Babadağ ilçesinde Rehber Öğretmeni olarak göreve başlayan Muhammet Eroğlu, 2 Sene görev yaptıktan Meb’den ayrılarak özel sektöre yönelmiş, dershane rehber öğretmeni olarak çalışırken birebirde takip ettiği öğrencilerin derece yapması ile vakıf okullarına geçiş yapmıştır.

Araştırmaya olan ilgisi onu Tübitak projeleri yapmaya yönlendirmiş ve derece öğrencilerine uyguladığı yöntemler ile ‘Psikoloji’ alanında ‘Öğrenme’ üzerine yazdığı projeler 3 yıl üst üste bölge finallerinde 1. Olup, Türkiye finallerine layık görülmüş ve Türkiye dereceleri ile dönmüştür. (4.’lük, 2’lik ve 1.’lik)

Bu başarıların üzerine, benzer teknikler ile Bilim Olimpiyatları için 10’un üzerinde öğrenci ile çalışarak 4’ünün Dünya Bilim Olimpiyatlarına katılmak üzere Türkiye takımına girmelerinde danışmanlık yapmıştır. (2’si Matematik, 1’i Fizik, 1’i Kimya)

2017 yılı itibari ile çalışma disiplinlerine dair bilgi birikimi ve tecrübelerini daha çok öğrenciye aktarmak için birebirde online görüşmelere başlamış, resmi olarak Danışman Akademi’yi kurmuş ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden onlarca online öğrenci ile görüşmelere başlamıştır. 2018 YKS’de ilk 1000’de 13, 2019’da YKS’de ilk 1000’de 7, 2020 YKS’de ilk 1000’de 12 öğrencisi dereceye girmiştir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, birebirde görüntülü görüşerek tüm süreç boyunda kendisinden teknik destek alıp, haftalık programlarınızı birlikte hazırlamak istiyorsanız internet sitesinin iletişim butonundan, danismanakademi@gmail.com dan veya instagram https://www.instagram.com/danisman_akademi/?hl=tr hesabı dm’den iletişime geçebilirsiniz.

Online öğrenci koçluğuna dair detaylı bilgilendirme aşağıdaki görsellerde mevcuttur.

Fiyat bilgisi için lütfen yukarıda belirttiğimiz iletişim kanallarının herhangi birinden iletişime geçiniz.