info@danismanakademi.org

2019 YKS Türkçe Çalışma Tablosu

2019 YKS Türkçe Çalışma Tablosu

Merhaba sevgili öğrenciler, 2019 YKS Türkçe Çalışma Tablosu nu anlatmadan önce hepinize sınav sürecinde şimdiden başarılar dilerim. Umarım 2019 YKS herkesin hak ettiğini aldığı, emeğinizin karşılığını görebileceğiniz bir sınav olur.

2019 YKS Türkçe Çalışma Tablosu, YKS’ye hazırlanan tüm adayların sistemli bir şekilde çalışmaları ve haftalık programlarını yazarken büyük kolaylık sağlaması adına hazırlanmıştır.

2019 YKS Türkçe Çalışma Tablosundaki konular, MEB’in yayınladığı konular ve YKS konu anlatımlı – soru bankaları analiz edilerek hazırlanmıştır. Çizelgeyi üzerinde işaretleme yaparak çalışma programınızı da destekleyecek şekilde kullanabilirsiniz.

2019 YKS Türkçe Çalışma Tablosunu indirdiğinizde, ilgili kutucuklarda yazan yönlendirmelere göre tik atarak işaretleme yapıp konuları takip edebilir, kullandığınız kitapları ekleyebilir ve konuyla ilgili kitaplardaki ilgili testler bittiğinde üzerini renkli kalemlerle işaretleyerek gelişiminizi görebilirsiniz.

Planlı çalışmanız adına kesinlikle elinizin altında bulunması gerektiğini düşündüğüm 2019 YKS Türkçe Çalışma Tablosunu durumunuza göre doldurduktan sonra her hafta yeni konuların bitmesiyle birlikte çizelgenizdeki konuları da güncelleyerek son tabloyu güncel ve net bir şekilde görmeniz gerekmektedir. Ayrıca haftalık program yaparken, konu analiz çizelgenizde hangi dersten hangi kaynağı kullandığınızı yazdığınızda ve hangi konuları hangi kitaplardan  bitirmişseniz bunları işaretlediğinizde yeni haftanın programı zaten kısmen ortaya çıkacaktır.

2018 YKS de örneklerini defalarca instagram canlı yayınlarında anlatmaya çalışmıştım. Şimdi sıra 2019 tayfada. 2019 YKS Türkçe Çalışma Tablosu ile tek bir yerden tüm TYT Türkçe konularını ve daha da önemlisi bu konuların hangi kitaplardan bittiğini görerek çok daha net bir kafa yapısıyla çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Sistemli çalışarak, hepinizin emeklerinin karşılığını alabileceği bir sınav olması dileği ile…

Kolay gelsin…

Sosyal medya hesaplarından bizi takip ederek canlı yayınlara katılıp çizelgelerin kullanımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm sınav dönemi boyunca rehberlik adına yapılan paylaşımlar ve motivasyon sohbetleriyle yanınızda olacağım. Özellikle instagram hesabını takibe almanızı ve canlı yayınları kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Canlı Yayınlar;

Instagram Sayfamız: Danışman Akademi

Tıkla İndir : 2019_yks_türkçe_çalışma_tablosu

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin