info@danismanakademi.org

2019 YKS Haftalık Program Taslağı

2019 YKS Haftalık Program Taslağı

Merhaba sevgili öğrenciler, 2019 YKS Haftalık Program Taslağını paylaşmadan önce hepinize sınav sürecinde başarılar dilerim.

YKS’ye hazırlanan tüm adayların zorunlu olarak girmesi ve en azından barajı geçmesi gereken 1. oturum olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) konularını MEB’in yayınladığı konuları analiz ederek branş branş tek tek çıkararak üzerinde işaretleme yapıp çalışma programınızı da destekleyecek şekilde hazırlamıştık. Aynı şekilde 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgeleri de şu an sitede mevcut. Bu çizelgelere destek olması adına ayrıca 2019 YKS 1. ve 2. Oturum Deneme Analiz Çizelgelerini de paylaştık  ve tabii ki program taslağı olmazsa olmazdı 🙂

Planlı çalışmanız adına kesinlikle elinizin altında bulunması gerektiğini düşündüğüm diğer çizelgelerle birlikte son olarak bu çerçeveyi de indirerek sınav sürecinde yolunuzu bulmanız adına en temel çizelgeleri de paylaşmış bulunuyoruz.

Sistemli çalışarak, hepinizin emeklerinin karşılığını alabileceği bir sınav olması dileği ile…

Kolay gelsin…

Sosyal medya hesaplarından bizi takip ederek canlı yayınlara katılıp çizelgelerin kullanımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm sınav dönemi boyunca rehberlik adına yapılan paylaşımlar ve motivasyon sohbetleriyle yanınızda olacağım. Özellikle instagram hesabını takibe almanızı ve canlı yayınları kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Canlı Yayınlar;

Instagram Sayfamız: Danışman Akademi

Tıkla İndir : YKS taslak program (DANIŞMAN)

 

Yorumlar: 2

  1. meryem dedi ki:

    Hocam 2020 tayfaya yonelik calismalariniz var mi acaba

Yorumunuzu ekleyin