info@danismanakademi.org

2019 YKS 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgesi – Dil

2019 YKS 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgesi – Dil

Merhaba sevgili öğrenciler, 2019 YKS 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgesi – Dil’i anlatmadan önce hepinize sınav sürecinde şimdiden başarılar dilerim. Umarım 2019 YKS herkesin hak ettiğini aldığı, emeğinizin karşılığını görebileceğiniz bir sınav olur.

2019 YKS 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgesi – Dil de, YKS’ye sayısal alanda hazırlanan tüm adaylar için gereken 2019 YKS 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgesi – Dil konuları mevcuttur.

Çizelge, MEB’in yayınladığı konular ve YKS konu anlatımlı – soru bankaları analiz edilerek branş branş hazırlanmıştır. Çizelgeyi üzerinde işaretleme yaparak çalışma programınızı da destekleyecek şekilde kullanabilirsiniz.

Çizelgeyi indirdiğinizde, ilgili kutucuklarda yazan yönlendirmelere göre tik atarak işaretleme yapıp konuları takip edebilir, kullandığınız kitapları ekleyebilir ve konuyla ilgili kitaplardaki ilgili testler bittiğinde üzerini renkli kalemlerle işaretleyerek gelişiminizi görebilirsiniz.

Planlı çalışmanız adına kesinlikle elinizin altında bulunması gerektiğini düşündüğüm 2019 YKS 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgesi – Dil’yi durumunuza göre doldurduktan sonra her hafta yeni konuların bitmesiyle birlikte çizelgenizdeki konuları da güncelleyerek son tabloyu güncel ve net bir şekilde görmeniz gerekmektedir. Ayrıca haftalık program yaparken, konu analiz çizelgenizde hangi dersten hangi kaynağı kullandığınızı yazdığınızda ve hangi konuları hangi kitaplardan  bitirmişseniz bunları işaretlediğinizde yeni haftanın programı zaten kısmen ortaya çıkacaktır.

2018 YKS de örneklerini defalarca instagram canlı yayınlarında anlatmaya çalışmıştım. Şimdi sıra 2019 tayfada. 2019 YKS 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgesi – Dil ile tek bir yerden tüm TYT konularını ve daha da önemlisi bu konuların hangi kitaplardan bittiğini görerek çok daha net bir kafa yapısıyla çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Sistemli çalışarak, hepinizin emeklerinin karşılığını alabileceği bir sınav olması dileği ile…

Kolay gelsin…

 

Sosyal medya hesaplarından bizi takip ederek canlı yayınlara katılıp çizelgelerin kullanımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm sınav dönemi boyunca rehberlik adına yapılan paylaşımlar ve motivasyon sohbetleriyle yanınızda olacağım. Özellikle instagram hesabını takibe almanızı ve canlı yayınları kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Canlı Yayınlar;

Instagram Sayfamız: Danışman Akademi

Tıkla İndir : 2019 YKS 2. Oturum (AYT) Konu Analiz Çizelgesi – Y. DİL

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin