info@danismanakademi.org

2019 YKS 2. Oturum AYT Deneme Analiz Çizelgesi – TM

2019 YKS 2. Oturum AYT Deneme Analiz Çizelgesi – TM

Merhaba sevgili öğrenciler, 2019 YKS 2. Oturum AYT Deneme Analiz Çizelgesi – TM’yi paylaşmadan önce hepinize sınav sürecinde başarılar dilerim.

 

YKS’ye hazırlanan tüm adayların zorunlu olarak girmesi ve en azından barajı geçmesi gereken 1. oturum olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) konularını MEB’in yayınladığı konuları analiz ederek branş branş tek tek çıkararak üzerinde işaretleme yapıp çalışma programınızı da destekleyecek şekilde hazırlamıştık. Aynı şekilde 2. Oturum AYT Konu Analiz Çizelgeleri de şu an sitede mevcut. Bu çizelgelere destek olması adına ayrıca 2019 YKS 2. Oturum AYT Deneme Analiz Çizelgesi – TM yi de paylaşıyorum.

 

Planlı çalışmanız adına kesinlikle elinizin altında bulunması gerektiğini düşündüğüm bu çizelgeyi düzenli bir şekilde doldurarak gelişiminizi görmeniz gerekmektedir. Ayrıca haftalık program yaparken, denemede yapamadığınız konuları muhakkak programınıza eklemelisiniz.

 

Sistemli çalışarak, hepinizin emeklerinin karşılığını alabileceği bir sınav olması dileği ile…

 

Kolay gelsin…

 

Sosyal medya hesaplarından bizi takip ederek canlı yayınlara katılıp çizelgelerin kullanımı hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm sınav dönemi boyunca rehberlik adına yapılan paylaşımlar ve motivasyon sohbetleriyle yanınızda olacağım. Özellikle instagram hesabını takibe almanızı ve canlı yayınları kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Canlı Yayınlar;

Instagram Sayfamız: Danışman Akademi

Tıkla İndir : 2019 YKS 2. oturum (AYT) Deneme Analiz Çizelgeleri -TM-

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin